top of page

APIE MUS

Esame edukacinio dizaino studija

ED - edukacinės, i- inovacijos

ARBA

EDi creator - edukacinio dizaino studija, kurianti vaikams ir mokytojams.

Kas yra dizainas edukacijai?

Dizainas edukacijai (angl. design for education) yra plati sąvoka, apimanti net kelias dizaino sritis: produkto, grafinį, interjero, sistemų. Esame EDi creator įkūrėjai, kuriantys daiktines, vizualines mokymo(si) priemones skirtingo mokyklinio amžiaus vaikams. 

EDi creator_rgb_Stilius-12.png

Ko galite laukti ateityje?

Veiklą pradedame kurdami plakatus ir mokymosi schemas. Nuolat eksperimentuojame su skirtingomis daiktinėmis mokymo(si) priemonėmis, lavinamaisiais žaidimais. Nuolat papildome savo produktų asortimentą.

Daugiau informacijos apie vystomus produktus čia

Idėjos autorė

Karolina Petraitytė yra produktų ir sistemų dizaino magistrė, šiuo metu dirbanti Vilniuje. Jos darbai dažnai susideda iš skirtingų dizaino disciplinų jungimo į vientisą darnią sistemą. Ji vienu metu dirba interjero, produkto ir grafinio dizaino srityse. Viena svarbiausių temų Karolinai išlieka ugdymo evoliucija ir ateitis. Ji toliau tęsia asmeninių projektų kūrybą, kuriais siekia sujunti dizaino ir edukacijos sritis. Šiuo metu ji taip pat praktikuojasi kaip dailės ir dizaino mokytoja naujoje, modernioje mokykloje. Tokiu būdu ji renka informaciją ir įžvalgas, kaip pagerinti edukacinius sprendimus ir mokinių patirtį mokykloje.

Parodos ir apdovanojimai

EDi creator_Logo-08.png
EDi creator_Logo-10.png
bottom of page